fbpx

Туры в Египет

Раніше до Єгипту з України було організовано цілорічне чартерне сполучення, щодня по кілька рейсів різних операторів. Життя в Єгипті не вважається дорогим — всі ці фактори впливали на вартість турів до Єгипту, були часи, коли вартість стартувала від 200 доларів на людину. У цю вартість входить переліт, трансфер, проживання в готелі, харчування за системою «все включено».

Нажаль, війна, відсутність авіаперельтів, підвищення цін в готелях підняли цей ціник до 500 доларв на людину, дешевше бувае рідко.

Але Єгипет, все одно залишається найоступнішим взимку для наших туристів, тим більше, що всі супутні витрати по відпочинку не будуть високими, екскурсії стартують від 15 доларів, вишукане рибне меню в ресторані може коштувати 20 доларів.

tury-v-egypt

Готелі Єгипту

Більшість відомих світових «ланцюжків» готелів представлені в Єгипті. Але наявність мережевого бренду не є гарантією високої якості, в цьому особливість єгипетського сервісу. Враховуйте, що якщо для Вас важливим є рівень відпочинку, то тільки п’ятизірковий готель і те, тільки ретельно підібрані варіанти. Якщо Вас влаштує бюджетний тур – бронюємо категорію готелю не нижче за «четвірку», нормальних трійок дуже мало. Улюблена система «все включено» не у всіх готелях однакова, перед вибором готелю уточнюйте всі нюанси. Анімація є практично в кожному готелі досить високого рівня.

Особливості курортів Єгипту

Хургада

Один із перших курортів Єгипту, що виріс на місці невеликого селища у 70-ті роки. Територіально Хургада ділиться на кілька районів — Дахар, Саккала, Нова Хургада. Кожен район має в наявності готелі різного рівня, пляжі, різноманітну індустрію розваг. Більшість пляжів Хургади піщані з пологим входом у море і дрібним жовтим піском, морське піщане дно, коралові рифи не підходять близько до берега. Хургада зручна для тих, хто планує відвідати пам’ятки стародавнього Єгипту – Луксор, Гізу, Олександрію, Каїр!

tury-v-egipet

Дахаб

Курорт для дайверів, більше 50-ти дайвцентрів, які застосовують різні методики навчання мистецтву занурення. Захід у Червоне море, безпосередньо з берега, коралові рифи підходять із самої берегової лінії. Сюди з’їжджаються групи дайверів з інструкторами та обладнанням і вирушають у привабливі глибини найкрасивішого у світі моря. Дахаб налічує понад 20 місць для організованого пірнання, які доступні з берега, серед них знаменита Блакитна Діра.

tury-v-egipet

Макади Бей

Бухта-курортний центр, розташований за 30 кілометрів на південь від Хургади, підходить для любителів спокійного відпочинку, якісного сервісу. Всі тусовки, бари, ресторани знаходяться або на території самих готелів або вже в Хургаді. Плюс цього курорту – це завітряні бухти з чудовими піщаними пляжами, наявністю коралових рифів.

Марса Алам

Молодий курорт з незайманими кораловими рифами, що приваблює сюди любителів дайвінгу та снорклінгу. Готелів тут небагато, але це питання часу, зараз розгорнулося масове будівництво. Марса Алам — колишнє рибальське село, тут розташовані готелі економ-класу. Це місце приваблює любителів дайвінгу завдяки гарному підводному світу.

Tury-v-egipet

Сафага

Курорт за 60 кілометрів від Хургади, крім прекрасних коралових рифів, Сафага знаменита своїм лікувальним чорним піском. Прибережний пісок увібрав у себе сіль Червоного моря і виліковує хвороби опорно-рухового апарату. Цей курорт підійде для тихого сімейного відпочинку, всі розваги переважно на території готелів. Місто та затока Сафага з усіх боків оточене горами, які захищають курорт від піщаних бур та вітру навіть у січні та лютому. Готелі тут здебільшого 3* та 4*, розташовані в основному на першій та другій лінії, орієнтовані на спокійний, сімейний відпочинок з дітьми.

Эль-Гуна

«Єгипетська Венеція», курорт спроектований та побудований відносно недавно. Готелі розміщуються на окремих островах, які з’єднуються містками. Тут, як і Венеції, головний засіб пересування – водний транспорт.

Шарм эль Шейх

На Синайському півострові наймасовіший курорт – Шарм-ель-Шейх, його особливість – розташований на височини. Багато готелів каскадами, до моря спускатися сходами. Берегова лінія курорту порізана бухтами — Наама-Бей, Рас-Ум-ель-Сід, Набк, Шаркс-Бей, Рас-Насрані. Кожна бухта характеризується своїми особливостями, але всі вони мають коралові рифи, що охороняються, і понтони для заходу в море. У Шарм-ель-Шейху на висоті індустрія розваг, чого тільки вартий променад SOHO Square — співаючі фонтани, торгові лавки, концерти, нічні клуби, ресторани та багато іншого.

Tury-v-Egipet

Таба

Найспокійніший курорт Єгипту, тут немає поблизу жодних міст і навіть селищ. Жодної інфраструктури, ваш відпочинок обмежиться готелем та поїздками на екскурсії. Тури в Табу зацікавлять туристів, які хочуть відвідати Ізраїль, до кордону тут легко дійти пішки. Червоне море в Табі багате на корали, і при цьому є пологий вхід у море.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ