fbpx

ГОРЯЩІ ТУРИ 2023

Словосполучення «Горящий тур» було  звичним для всіх, хто шукав для себе варіанти відпочинку з можливістю заощадити!

Куди поділись «Горящі тури» в 2024 році?
Головна перепона відпочинку — це можливість доїхати до курорту, варіанти існують наступні:

  • автобусні тури з міст України
  • авіатури з найближчих до українського кордону міст

А поняття горящі тури все ще існує, але акцент зараз змістився в сторону можливості знайти оптимальний маршрут.

Гарячі тури бувають різними, частина пропозицій під цим брендом, це всього лише рекламний трюк, спосіб привернути увагу і створити ажіотаж!

Але в більшості випадків це тури, які розпродаються зі знижкою за кілька днів до вильоту, а коли виліт завтра з Варшави, то такий «горящий тур» для наших туристів не актуальний. Але якщо у Вас раптово з’явилося гостре бажання поїхати подалі вже завтра, сміливо звертайтеся за  пропозиціями, ми завжди знайдемо прийнятні варіанти відпочинку, що горять на найближчі дати!

Так звідки ж беруться гарячі тури і чому вони дешевші!

Знижуватися ціна на поїздку може з кількох причин:

— туристи купили путівку заздалегідь, і з якихось причин не можуть летіти, щоб не анулювати тур зі штрафами, готові його перепродати зі знижкою до 60%, але такі варіанти досить унікальні, і знайти їх можна в тур-агентстві, які обмінюються інформацією про відмовні тури!

— наступний варіант туру, що горить, — це недостатнє завантаження конкретного напрямку. Оператор заздалегідь викуповує чартери або блоки місць на літаку, і якщо на рейс за кілька днів до вильоту залишається багато вільних крісел, то оператору доцільніше розпродати місця за зниженою вартістю, ніж надсилати напівпорожній літак! Правда, часто такі перельоти компонуються в парі з недорогими готелями, от і виходять привабливі пропозиції! Зважаючи на те, що тур, що горить, – це тур з «закінченим терміном придатності», то розраховувати на його наявність можна виключно на найближчі дати, за 1-3 дні до вильоту!

Найбільше тури, що горять, з’являються в міжсезоння, коли конкретний напрямок не користується великим попитом. Розраховувати на знижку під час свят (Новий рік, травневі), шкільних канікул та у розпал відпусток (липень, серпень) не варто, якщо Ви плануєте відпочинок на «високий сезон», краще скористатися акцією «раніше бронювання» та заздалегідь забронювати тур на кращу дату та в бажаний готель!

Горящі тури до Греції

До материкових курортів є автобусні тури, на острови вильоти зі всіх найближчих аеропортів Європи.

Горящі тури в Єгипет

Вильоти на єгипетські курорти з найближчих європейських міст популярні цілий рік.

Горящі тури до Туреччини

Тури в Стамбул та на всі курорти Туреччини можливі, як автобусом, так і літаком з аеропортів Європи