fbpx

Пляжний відпочинок в Туреччині.

Вибираючи пляжний відпочинок у Туреччині, особливу увагу потрібно приділяти готелю, адже готельна база – це її окрема гордість. Розміщення тут пропонується на будь-який смак та гаманець, від міських трійок до готелів з приставкою «DE-LUX».

Анталія

У самому місті Анталія туристи зазвичай не розміщуються, тут популярні два передмістя – Лара (10 км від аеропорту) та Кунду (20 км від аеропорту). У Ларі готелі розташувалися вздовж моря із широкими піщаними пляжами. Кунду вважається ще фешенебельнішим, всі готелі тут нагадують палаци. Ці два регіони підходять для сімейного відпочинку в Туреччині з дітьми. Орієнтовна вартість — 4 * — 700 $, 5 * — 850 $ на одну особу.

Antaliia

Белек

Цей регіон позиціонується як п’ятизірковий курорт Туреччини. Пляжі піщані, широкі, зі зручним входом у море, всі готелі з величезною територією, СПА-центрами, гольф-полями, відпочинок тут відбувається переважно на території готелю.
Вартість — 5 * — 1300 $ на одну особу.

otdykh-v-turtsii

Сіде

Простіший регіон, що не претендує на елітарність, розташований між Белеком та Анталією, лісів тут немає, готельна база – п’ятірки без приставки «de-LUX», з піщаними широкими пляжами.
Вартість — 4 * — 700 $, 5 * — 850 $ на одну особу.

otdykh-v-turtsii

Кемер

Регіон, що розташувався в 60 км. від аеропорту з центром в місті Кемер і довколишніми селищами — Гюйнбк і Текірова, особливість регіону — гірська, покрита лісами місцевість і галькові пляжі. Готелі тут можна знайти будь-якого рівня, за територією готелю безліч розваг в самому Кенері та селищах, — бари, ресторани, кафе, дискотеки, нічні клуби, хамами, магазини.
Вартість відпочинку в Кемері:
3 * — 350 $, на одну особу.
4 * — 650 $, на одну особу.
5 * — 850 $, на одну особу.

otdykh-v-turtsii

Аланія

Найпівденніша точка середземноморського узбережжя, розташована в 120 км. від аеропорту, готельна база Анталії орієнтована на бюджетний відпочинок, більшість готелів старуватий, хоча можна знайти і високий рівень проживання, пляжі з дрібним шовковистим піском, саме в цьому регіоні знаходиться знаменитий пляж Клеопатри. Тут є що відвідати в самому місті і в окрузі. Вартість турів до Анталії.
3 * — 300 $, на одну особу.
4 * — 600 $, на одну особу.
5 * — 850 $, на одну особу.

Егейське узбережжя – це Бодрум, Мармаріс, Ізмір, Кушадаси та Фетхіє. Тут клімат прохолодніший і сухіший.

otdykh-v-turtsii

Бодрум

Біле місто навпроти грецького острова Кос, у самому місті комфортно буде для молоді, для тихого та респектабельного відпочинку підійдуть селища – Гюмберт та Тургутрейс.

otdykh-v-turtsii

Мармарис

Європейський курорт з готельною базою найширшого спектру, від бюджетних міських трійок до фешенебельних готелів у мальовничих бухтах на околицях курорту. Курорт популярний серед молоді, у самому Мармарисі на кожному кроці нічні клуби та дискотеки. Для сімей з дітьми варто придивитися до околиць Мармаріса.

otdykh-v-turtsii

Фетхіє

Романтичний затишний куточок, далеко від цивілізації, з фешенебельними, елітними готелями, більш демократичний вид відпочинку представлений в бухті Олюденіз за 10 кілометрів від Фетхіє. Окрім традиційного пляжного відпочинку в Туреччині, сюди з’їжджаються любителі парасейлінгу, вітрильного спорту, кайтингу.

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ