fbpx

Карнавал на Тенерифе

Канарскі острови, тури на Тенеріфе Іспания.

Карнавал на Тенеріфе – казкова феєрична дія, що проходить у місті Санта Крус. Близько мільйона туристів відвідують захід, цей карнавал вважається другим за популярністю у світі після Ріо-де-Жанейро.

Початок Карнавалу 01 лютого, продовжується до 1 березня..

Більше 300 вистав у яскравих костюмах музиканти з латинської Америки, нічні шоу, все це не дає сумніву, що це Карнавал, справді найбільше свято в Європі. У святі беруть участь люди будь-якого віку, крім шоу та ходи на узбережжі розкидається величезний ярмарок вуличної їжі та атракціонів. Погода в цей час на острові найкомфортніша

 Основні заходи на карнавалі в Санта Крус пройдуть:

  • Вибір королеви карнавалу (Gala Reina). Демонстрація химерних і неймовірних нарядів, які перевищують у рази людське зростання і пройтися в них уже випробування для королеви. Команда дизайнерів цілий рік працює над створенням костюмів. Найсміливіші учасниці намагаються у цих сукнях продемонструвати танцювальні кроки, але для більшості з них це надто складно і вони просто намагаються не впасти на сцені.
  • Трансвестити (Drag Queen)  — найпопулярніший конкурс, у якому беруть участь лише чоловіки. Яскраві костюми, взуття на високих платформах, яскраве виконання номерів
  • Кавалькада (Cabalgata, Gran Coso Apoteosis del Carnaval) – величезні паради після шоу королеви та трансвеститів – на вулиці збираються глядачі, переможці та учасники конкурсів проходять вулицями у карнавальних костюмах з танцями та піснями.
  • Могольони – безкоштовні свята на відкритому повітрі, хто не потрапив на основні платні шоу, можуть провести час і набратися вражень на Могольйонах. Сальса, карнавальні ходи в костюмах, концерти.
  • «Поховання сардіни» (EntierrodelaSardina) – завершальна подія карнавалу, на якому величезне опудало сардини проносять вулицями міста у супроводі карнавального ходу. Ця прощальна подія має сумний відтінок, деякі учасники карнавалу одягають жалобний одяг. Фінал ходи – символічний похорон сардини.

Повний календар міроприємств Карнавалу на Тенеріфе

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ