fbpx

В Іспанії запускають швидкісний поїзд між Барселоною та Мадридом

Збираючись в Испанію та вибираєте між Мадридом та Барселоною? Жвавий Мадрид  чи прибрежна Барселона – обидва міста, безсумнівно, найбільш відвідувані і найкрасивіші в Іспанії. Вони приваблюють туристів з усього світу, і кожен з них має свою культурну, історичну, архітектурну, гастрономічну спадщину і свій неповторний шарм. Якому місту Ви віддали б перевагу, якщо…? Але тепер можна не вибирати, а відвідати обидва міста в одній поїздці.

З’явилася нова недорога високошвидкісна залізнична компанія AVLO (Alta Velocidad Low Cost) — буквально «висока швидкість і низька вартість» — розпочне свою роботу між Барселоною та Мадридом з 6 квітня 2020 року, якраз до La Semana Santa (Пристрасний тиждень), популярного свята в Іспанії .

Маршрут проходитиме між станціями Аточа в Мадриді та Сантс у Барселоні, спочатку зупиняючись лише на одній станції в Сарагосі, приблизно на півдорозі між ними.

Пасажири проведуть у дорозі лише 3 години, оскільки поїзд зможе розвивати швидкість до 310 км/год. На маршруті передбачено зупинку в Сарагосі. Вартість квитків — від 10 до 60 євро в один бік, тоді як квиток на звичайні поїзди цим маршрутом коштує в середньому 98 євро.

Швидше, ніж політ?

Між двома найбільшими містами Іспанії, що обслуговуються Iberia, Vueling та Air Europa, відбувається до 24 рейсів на день.

Польоти в один бік зазвичай коливаються біля позначки 46 доларів, якщо додати час на реєстрацію, то в середньому Ви витратите від 2 годин і більше. Якщо поїздка без зупинок AVLO займає дві з половиною – три години, поїзд, ймовірно, є найшвидшим варіантом для цього маршруту, враховуючи час у дорозі до аеропорту та назад.

Залишити заявку на тур 👇

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ